+420 736 213 684 info@optikabutovice.cz
Petržílkova 2835/9, Praha 13 | PO-PÁ 9-18

Vyšetření a měření zraku

 

15-45 minut | 350 Kč

Měření zraku přímo na prodejně provádí optometristka, která je vám k dispozici každý pracovní den. Měření obsahuje standardní vyšetření zraku pomocí digitálního optotypu. Vyšetření neobsahuje kontrolu očního pozadí nebo kontrolu očního tlaku, které provádí jen oční doktoři.

REAPLIKACE KONTATKNÍCH ČOČEK

30-60 MINUT | 650 KČ

Nevyhovují Vám Vaše stávající kontaktní čočky a potřebovali byste změnu? U nás se můžete objednat na reaplikaci, v průběhu které Vám pomůžeme vybrat nový typ kontaktních čoček, který Vám bude „sedět“.

PRVOAPLIKACE KONTAKTNÍCH ČOČEK

30-90 MINUT | 890 KČ

Rozhodli jste se, že vyzkoušíte kontaktní čočky? I pro Vás je tu naše optometristka, která nejprve vše přeměří, následně vybere vhodný typ kontaktních čoček a poté poradí, jak správně aplikovat kontaktní čočky. V rámci ceny je kontrola zraku, kontaktní čočky a zkušební roztok.

ODBORNÉ PORADENSTVÍ

V rámci naší optiky je odborné poradenství na prvním místě. Pracují zde vysokoškolsky vzdělaní lidé v oboru, kteří Vám rádi s ochotou a s úsměvem na tváří poradí a pomůžou s jakýmkoliv Vaším dotazem či problémem.

SERVIS BRÝLÍ

Stejně jako vaše auto potřebuje na pravidelný servis, tak i Vaše brýle ho potřebují. Jsme tu pro Vás, abychom vyměnili nebo utáhli šroubek, upravili brýle, aby nepadali, vyčistili v ultrazvukové čističce to vše a moho dalšího se Vašim brýlím u nás dostane.

WordPress Themes